Leden 2012

PSYCHO OBRÁZKY

31. ledna 2012 v 14:16 | KAJAVINE |  -OBRÁZKY

Tak várka nějakých dalších psycho obrázků, teda asi nic moc psycho nejsou, teda alespoň mně to tak nepřijde, ale pro tentokrát tedy něco slabšího ;)

VLCI TROCHU JINAK

25. ledna 2012 v 20:46 | KAJAVINE |  -OBRÁZKY
Ahoj =)

Tak, konečně mám zase volno a tak jsem si udělala chvilku čas na blog =) tentokrát jsem si vyhldala nějaké obrázky, ale tentokrát obrázky vlků, trochu jinak, takže taky mám nějaké vzorky =)


RETRO STYL - ANO X NE

23. ledna 2012 v 23:01 | Laivine |  -NAŠE KECY
Ahoj! =)

Tak jo, hned k věci, řekla jsem si, že by mě docela zajímalo, jaký máte kdo názor na retro styl. =) Odpovídat můžete samozřejmě různě, prostě co si o tom myslíte.

Zajímají mě vaše kladné i záporné myšlenky, takže se rozepiště! =)


PÁR FOTEK

23. ledna 2012 v 22:36 | Laivine |  -FOTKY

Ahoj =) Tady jsou nějaké fotky, které jsem fotila. Tak snad se vám ta hrstka bude líbit.

KONEC

22. ledna 2012 v 23:10 | Kajavine |  -NAŠE KECY
Jo, je to tak. Můj nový blog je BEHIND THE PAIN.

Protože Laivine se tu ani nezastavila už několik měsíců (s vyjímkou teď vloženého jednoho videa) a mě začíná rozčilovat historie tohoto blogu. Mám ho strašně ráda, vážou se k němu úžasné vzpomínky. Nikdy nezapomenu, jak jsme ho s Laiv založily. Když nám přišel potvrzovací e-mail, doslova jsme ječely nadšením.

A pak nám celé dva roky věrně poskytoval prostor ke svěřování myšlenek a nápadů. Já měla prostor ke psaní svých příběhů. Mohly jsme tu dát najevo, co se nám líbí, jakou posloucháme hudbu, jaké máme názory na svět...

Ale teď už to není jako dřív. Laiv to už nezajímá a já bych zase ráda, aby se objevil někdo, kdo si moje příběhy milostivě aspoň přečte. Já je píšu hlavně sama pro sebe, ale to neznamená, že nechci, aby mě občas někdo pochválil, povzbudil a obdivoval, aby mi řekl: "To je perfektní příběh, jsi fakt dobrá..."

Je to smutné, ale je to tak. Snad není tak divný, že chci aspoň trochu uznání, ne? Když ne v reálném světě, tak aspoň tady.

Takže si založím nový blog. Bude se skládat z mých příběhů, mých vlastních fotek, mých obrázků, mých vlastních názorů a z videí mých skupin. Žádný zkopírovaný obrázky, žádná tíživá minulost.

Jestli si jednou Laivine vzpomene, že nějaký její blog vůbec existuje, tak se možná tenhle blog vrátí do chodu. Možná sem občas zajdu i já. Ale jinak se chci hlavně věnovat novému blogu, se kterým se časem pokusím dosat i do Autorského klubu. Taky si tam najdu nějaká SBčka a pokusím se ho víc propagovat. Říkejte tomu třeba začátek spisovatelské kariéry.

Adresa mého nového blogu je behind-the-pain.blog a ode dneška mě najdete jenom tam. Přemístím tam i nějaké svoje příběhy (ale jen ty svoje, ne Laivininy). A budu se tam dál věnovat stejným věcem jako tady, akorát bez neautorských obrázků.

To je asi všechno, co jsem chtěla na rozloučenou říct. Prostě se mějte dobře a budu ráda, když mě navštívíte na nové adrese.

Ale hlavně budu ráda, když se jednou Laivine vzpamatuje a budeme moct tenhle blog obnovit.

Sbohem, milovaný Blogu vlkodračice Kajavine!
Kajanis


AVRIL LAVIGNE - COMPLICATED

22. ledna 2012 v 21:49 | KAJAVINE |  -VIDEA

30 SONGŮ OD 3DG!!!

20. ledna 2012 v 22:05 | Kajanis |  -NAŠE KECY
Moje posedlost je zpět. Nerada to přiznávám, ale je to tak. Tak ale aspoň je to tentokrát do nějaký pořádný skupiny.

Jsem schopná je poslouchat pořád dokola celý hodiny. Já prostě ZBOŽŇUJU ten jeho hlas! Zbožňuju tu tvrdou hudbu, promakané kytary, výrazné bicí. Zbožňuju, jak jsou schopný hrát tvrdej, energickej nářez i pomalý, smutný balady, u kterých člověk div nebulí. A zbožňuju to, jak jsou do každé písničky vložené osobní emoce, jak každá jako by mapovala jejich život.

Mají těch písniček strašně moc a já ještě nenašla žádnou, ani jednu jedinou, která by se mi nelíbila. Ale mám svý oblíbence, samozřejmě.

Podle mě jsou BEST OF THE BEST:

Never Too Late - To je bezkonkurenční! Moje srdcová píseň!
Pain - První písnička, co jsem od nich slyšela. Úžasná!
Animal I Have Become - Příběh z Adamova života. Už proto je to tak zajímavý a navíc jaksepatří tvrdý.
Over And Over - Miluju okamžik, kdy začne zpívat. Už párkrát jsem se div nerozbrečela!
Goin' Down - Úžasná! Tvrdá, rychlá, energická, a navíc se na ni dobře tancuje.
The Good Life - Další senzační. A opět úžasně tvrdá.
Wicked Game - Tahle není od nich. je to cover od Chrise Isaaca. Navíc je to jen akustická verze, zpívá ji Adam a sám si k ní hraje na kytaru. A ten jeho hlas... jeho hlas tady vynikne jako nikde jinde. Prostě NÁDHERA!!! Rozpačitý


Měla jsem chuť napsat jich ještě nejmíň deset. Prostě oni jsou ten typ skupiny, kterej má úžasný úplně všechny! A to mi nikdo nevymluví a doufám, že je budu poslouchat do konce života!

Nedávala jsem sem videa, protože ten blog blbne a buď je nezobrazí vůbec, nebo různě zpřeházený, sekající se a tak. Navíc klipy má jen osm písniček - Animal I Have Become, Break, Home, I Hate Everything Abou You, Just Like You, Never Too Late, Pain a The Good Life.

A tady už jsou odkazy na těch slibovaných 30 písní... všechny jsem je sem dát bohužel nemohla. Plačící Jsou hezky podle abecedy - jak jinak, na to jsem moc velká puntičkářka. :DDD


HOPE DIE LAST... BUT SHE'S DEAD ANYMORE! 4. ČÁST

15. ledna 2012 v 20:45 | Kajavine |  -PŘÍBĚHY
No, co k tomu říct... asi nic, prostě si to přečtěte =)))


Nemohla jsem spát. Ppochopitelně. Už polovinu noci jsem jen seděla a zírala na chrastící plot. Bylo to divné. Za celý den se k těm sedmi (tedy teď už jen šesti) zombie nepřipojila žádná další. A teď odešla další. Ale kam? Pokud jsme my lidi už stihli něco vypozorovat, tak to, že nemrtví neodejdou, dokud je poblíž byť jen jediný živý člověk.

Žaludek se mi zase strachy stáhnul. Museli se nějak změnit. Museli, jinak to není možné.

NEMOCNIČNÍ KRESBY

15. ledna 2012 v 14:39 | Kajanis |  -KRESBY
V pátek jsem se vrátila ze svého dvanáctidenního pobytu v nemocnici. Zjistili mi Bellovu obrnu, což je ochrnutí lícního nervu, takže teď nemůžu hýbat pravou polovinou obličeje. Bude to trvat, ale měla bych se toho rehabilitací zbavit.

Každopádně jsem měla v nemocnici spoustu času na kreslení. Kreslení mi nikdy moc nešlo, ale to neznamená, že mě to nebaví. A tak sem dávám svoje tři díla. Nakreslila jsem toho celkem dost, ale většinou to nestálo za nic.


PÁR "UMĚLECKÝCH" FOTEK

15. ledna 2012 v 14:24 | Kajavine |  -FOTKY
Tyhle fotky jsou už starý pár měsíců, někdy ze začátku zimy. Právě jsem je objevila v tom bordelu, co panuje v mém notebooku ;)))Nejdřív jsem vyfotila Hannah ruce s obrosvskou zásobou jejích léků! :D