Prosinec 2011

TAKOVÁ SNŮŠKA KECŮ!!!

20. prosince 2011 v 18:12 | Kajavine |  -NAŠE KECY
Neptejte se, kde sem to sehnala! Každopádně TAKOVOU HROMADU NESMYSLŮ jsem už dlouho neviděla ani neslyšela!!! Uršitě to psal nějakej pošahanej kněz! Úplně mi před očima tančí slovo "jehovista"! Hnus fialovej!


Buďte v bezpečí !
Dole jsou vypsány některá varovná znamení ukazující na to že by Vaše dítě mohlo sejít z cesty našeho Pána. Gotika (nebo Gothic) je velmi obskurní a velmi často nebezpečná kultura k níž mladí tíhnou. Gotická kultura vede mladou a snadno ovlivnitelnou mysl do imaginárního světa zla, temnoty a násilí. Prosím, soustřeďte se nyní na rady, modlitby a na tuto rodičovskou příručku,jestli se alespoň 5 nebo i více z níže uvedených příznaků splňuje Vaše dítě:


HOPE DIE LAST... BUT SHE'S DEAD ANYMORE! 3. ČÁST

19. prosince 2011 v 21:57 | Kajavine |  -PŘÍBĚHY
Probudili jsme se do nevlídného, sychravého rána. Obloha byla zatažená, slunce překrývaly těžké, šedé mraky. Vítr, který vanul ze severu, dokázal profouknout až do morku kostí.

Zasténala jsem a posadila se. Tělo jsem měla rozlámané od ležení na zemi. Moje oblečení bylo úplně nacucané vodou. Třásla jsem se zimou, když vtom mi došlo, co slyším. Nebo spíš, co neslyším.

Sténání. Ten monotónní popěvek smrti, při kterém jsme usínali a při kterém jsme se měli i vzbudit. Jenže tu bylo ticho.

APOCALYPTICA

14. prosince 2011 v 22:10 | Kajavine |  -VIDEA
Prostě úžasná skupina! A jak vidíte, spolupracují se samými skvělými zpěváky! :D Dávám sem jen pět svých nejoblíbenějších písniček, ale mají jich strašně moc.

Tady jsou odkazy na oficiální videa. U některých totiž bylo vkládání na požádání zrušeno. :PODRAZ DUŠE

14. prosince 2011 v 21:24 | Kajavine |  -PŘÍBĚHY
Konečně po dlouhé, hooooooooooooooodně dlouhé době jsem zase napsala jen opravdu krátkou povídečku. Napadlo mně to po shlédnutí hororu "Zrcadla" a taky po prohlížení našich starých morbidních obrázlů. Jinak o hlavní hrdince jsem nic nevymyslela, ani jak se jmenuje, protože je to jako vždy psáno v ich formě, a věk se pohybuje, řekněme tak kolem osmnácti. V duchu si ji pojmenujte, jak chcete, a musím vás varovat, na to, jak je to krátké, je to docela nechutné.S úsměvem jsem se na sebe podívala do zrcadla. Za chvíli budu muset vyrazit. Mejdan má začít už v devět. Teď bylo osm a já jsem se ještě ani neupravila. Zhnuseně jsem se podívala na rozcuchané vlasy a zapadlé oči. Fuj, budu se muset urychleně zcivilizovat.

Bleskově jsem si rozčesala vlasy. Vepředu je mám obarvené na blond, vzadu jsou hnědé. Zatímco jsem na sebe plácala make-up, přemýšlela jsem, jestli bude tam bude i Aaron. Nedávno jsem mu dala kopačky, protože mě... prostě mě nudil. Naštvalo mě ale, že dělal, jako by mu to ani nevadilo. Hodila jsem hlavou. Jak chce. Však mu dneska ukážu, že ho nepotřebuju. Já se dokážu bavit i bez něj. Otázka je, jestli to dokáže on. Nakonec bude škemrat, abych ho vzala zpátky, ale to bude čekat marně. Já si dokážu najít i většiho frajera než je on.

ZRCADLO

14. prosince 2011 v 18:07 | Kajavine |  -NAŠE KECY
Já vím, já vím, je to děs :D Ale prostě mně to napadlo po shlédnutí hororu Zrcadla, tak proč to nenapsat, že jo.Seděla sama, mladá dívka.
Do ticha zněl jen srdce tlukot.
Na sebe dívala se do zrcadla,
když zaslechla tajemný šepot.

Vyskočivši rozhlédla se,
kolem bylo prázdno.
V očích slzy, v ústech sucho,
Bože, to zrcadlo!

ČIČINKY :*

10. prosince 2011 v 20:58 | Kajavine |  -OBRÁZKY
Tohle jsou absolutně úžasný obrázky! :*
-------------------------------------------------
--------------***--------------- ***--------------
-----------**********-------**********-----------
--------*********************************--------
--------*********************************--------
---------*******************************----------
-----------***************************-----------
--------------**********************--------------
-----------------*****************----------------
---------------------*********--------------------
------------------------****----------------------
--------------------------*------------------------