Listopad 2011

GOTHIC OBLEČENÍ :)))

30. listopadu 2011 v 22:53 | Kajavine |  -OBRÁZKY
Máme tu další výběr gothického oblečení z e-shopu RedRaven. Jo, a ty poslední z šatů jsou z NOSFERATU =)
PŘÍTELKYNĚ

30. listopadu 2011 v 22:35 | Kajavine |  -PŘÍBĚHY
Konečně se mi po hooodně dlouhé době podařilo napsat opravdu krátký příběh. Vznikl na základě přání mojí učitelky, abych napsala povídku, která nějak souvisí s Vánoci. Do školního časopisu. Nejdřív jsem nechtěla, říkala jsem si, že žádnou stupidní vánoční pohádku psát nebudu, pak mi ale došlo, že bych mohla napsat prostě něco, co je pro mně normální, tak, aby tam byly emoce. A o tom přece Vánoce jsou, ne?
Příběh je o šestnáctileté Arianne, která má v poslední době samé trable - s matkou, s jedinou kamarádkou, se spolužačkami. Navíc se dozví, že o Vánocích bude úplně sama...
"Ty... ty pojedeš?!" zajíkla jsem se.

"Musím jet. Je to jedna z nejvýznamnějších událostí v roce, jakou naši firma pořádá." Máma rozpačitě přešlápla, prsty si projížděla dlouhé hnědé vlasy. Nenáviděla naše hádky.

"Ale jsou Vánoce!" zaječela jsem na ni. Hned jsem se začala cítit jako rozmazlený spratek, ale bylo mi to jedno. Vztek, v posledních letech můj až příliš dobrý přítel, se mě už zase zmocnil. "Celá rodina by měla být spolu! O Vánocích by nikdo neměl být sám!" Křičela jsem, až mi přeskakoval hlas a cítila, jak se mi oči zalévají slzami.

KORZETY :*

26. listopadu 2011 v 21:07 | Kajavine |  -OBRÁZKY
Tohle je jedna z našich největších úchylek =) Jasně, pro běžný nošení nejsou korzety (aspoň ty pravý, se šněrováním a kosticemi) moc praktický, ale neumím si představit nic krásnějšího než třeba večerní róbu s korzetem. Hlavně ty viktoriánské jsou úžasné, teda aspoň pokud má ženská trochu soudnost a neutáhne si ho tak, že vypadá jako vosa.

Jinak, tady dáváme jen zlomek těch, které jsme viděly. Všechny tyhle korzety jsou ze stránek Fler.cz, a všechno je to ruční výroba. Překrásné, že? :)))BLACK VEIL BRIDES

26. listopadu 2011 v 19:44 | Kajavine |  -VIDEA
Black Veil Brides je americká post-hardcorová skupina, založená v roce 2006 v Kalifornském Los Angeles. V kapele se vystřídalo několik lidí, nejvíce však pociťovali ztrátu bubenice Sandry Alvy. V současnosti vystupují ve složení:

- Andrew Biersack ("Andy Six") - zpěv
- Ashhley Purdy ("Ash") - baskytara
- Jeremy Ferguson ("Jinxx") - kytara
- Jake Pitts ("Jake") - hlavní kytara
- Christian Coma - ("CC") - bicí

BVB vydali 20. července 2010 první debutové album We Stitch These Wounds, kterého se v prvním týdnu prodalo skoro 11 tisíc kopií. 14. června 2011 vydali druhé řadové album s názvem Set The World On Fire.

PROSÍM, PROSÍM =)

19. listopadu 2011 v 22:51 | Kajavine |  -NAŠE KECY
http://vanocni.datart.cz/hana-varejkova-si-preje-digitalni-zrcadlovka-nikon/


Dejte hlas prosím ;) Jedna kámoška miluje fotografování a zrcadlovku si nemůže dovolit, tak jí dejte prosím hlas, aby se jí alespoň toto přání vyplnilo =) DĚKUJU =)