Říjen 2011

NIGHTMARE 7

26. října 2011 v 0:21 | Kajavine |  -PŘÍBĚHY
Super. A jak se odsud teď asi dostanu?

"Isabelle? Řekni mi jednu věc. Proč sis k půlnoční siestě nemohla vybrat nějaký trochu přístupnější místo?" povzdechnu si.

"Nechtěla jsem, aby nás rušili lidi."

"Zapomínáš, že i já jsem člověk. Jak se odsud asi mám dostat?" A co řeknu mamce? Podívala jsem se na hodinky. Půl desáté. Do háje. No, tohle radši budu řešit, až to bude aktuální.

DESETKRÁT VÍC KRVE 5

10. října 2011 v 16:05 | Kajavine |  -PŘÍBĚHY
Zadýchaní jsme doběhli k místu, kdy nám mále strop spadl na hlavy, prach ještě lítal všude kolem, ale už se usaazoval a mi už viděli všechno....

Strop je nahoře probouraný a je vidět další patro, ale to, proč jsme přiběhli bylo za účelem najít Helen, ale vůbec jsme ji neviděli, přeci bychom ji viděla, musela se držet těsně za náma, ale není tu.

"Musí být pod troskami!!" vykřikla Elis.....hned jsme se daly do přehrabování trosek, trosky byly těžké a kdybychom našli Helen, není snad žádné procento, že by pod troskama přežila.

DESETKRÁT VÍC KRVE 4

8. října 2011 v 12:40 | k¨Kajavine |  -PŘÍBĚHY
Tak ale teď už dost, musim přeci najít nějakou prospěšnou myšlenku, jak se aspoň dostat z těchto pout. Vůbec nemám vlastně tušení, jak jsem se sem dostala, ale parta mě určitě bude hledat.

A vůbec, proč mám na sobě takové hadry a ještě k tomu růžový. Proč mě napadají takové hnusné myšlenky. Co když můj instinkt má opravdu pravu, že je tu někdo, kdo nám chce ublížit.


DESETKRÁT VÍC KRVE 3

5. října 2011 v 19:20 | Kajavine |  -PŘÍBĚHY
"TAk tedy, vše je v cajku?" ještě jednou jsem se všech optala, všichni kývli, že jim nic není, ale Terry vůbec tak nevypadala, ale to je u ni normální, vlastně se s Terry známe už od dětství, takže ji znám dost dobře, nikdy nebyla introverní,uzavřený člověk...ráda si stěžovala a hodně věcí muselo být po jejím.

TAk naše devíti členná parta se vydala směr rovně, šli jsme takovou chodbou, samozřejmě cihlovitě rozmlácenou, prach, špína...šli jsme docela tišše, nějak jsme nepovídali a proto jsme zaslechli, něco jako kroky.

DESETKRÁT VÍC KRVE 2

3. října 2011 v 17:52 | Kajavine |  -PŘÍBĚHY
Tunel byl olezlý pavučinami a různou divnou havětí, takazvaně .... "pavouky" .....a z některých částí stropního tunelu, kapala divná tekutina, se zápachem kanalizace, popelnicí a rozkladem všeho možného.

"To je tak nechutný, lidi, jste si fakt jistí, že tam chme jít?" ozvala se Terry "Ano, tohle jsme přeci plánovali už hodně dlouho" odpověděl na to Filli.