Srpen 2011

HOPE DIE LAST... BUT SHE'S DEAD ANYMORE! 1. ČÁST

31. srpna 2011 v 0:21 | Kajavine |  -PŘÍBĚHY
Nikdy nejsme připravení. Chci říct, že i když se dokážeme připravit třeba na špatné počasí nebo na maturitní zkoušky, jsou věci, které nás vždycky zaskočí. Třeba smrt. Svět kolem jí je plný. Denně ji vídáme všude kolem nás. A přece když přijdeme na řadu my a naši blízcí, nejsme nikdy doopravdy připravení.

Chtěla jsem jen žít normálně. Po tom, co moji rodiče zemřeli, jsem netoužila po ničem jiném, než žít dál. Chtěla jsem mít pravý domov. Chtěla jsem zdraví a klid, dobré známky a přátele. Chtěla jsem být šťastná.

Bylo to tak naivní, myslet si, že něco bude ještě dobré. Nikdy nic nebude dobré.

GOTHIC ABECEDA

29. srpna 2011 v 21:35 | Kajavine |  -NAŠE KECY
A - jako anděl, kterým ses mi zdál

B - jako budoucnost, cos mi sliboval

C - jako cit, který jsi měl

D - jako dar, co dát jsi mi chtěl

E - jako emblém, co v srdci máš

F - jako fotka, co v lásce znáš

G - jako génius, co v lásce se vyzná

H - jako hříchy, které si přizná

Ch - jako chvíle, kdy něžnost jsme znali

I - jako intimnost, co jsme si přáli

J - jako jistota, když zrady se lekám

K - jako kouzlo, na které čekám

L - jako láska, co v srdcích je vyryta

M - jako mužnost, jenž v Tobě je skryta

N - jako něha, tu láska si žádá

O - jako oči, které mám ráda

P - jako polibek, co sladce chutná

R - jako radost, která je nutná

Ř - jako řádky, co jsi mi psal

S - jako slzy, cos vyplakal

Š - jako štěstí, co nezná čas

T - jako touha, která je v nás

U - jako ústa, co jsou na líbání

V - jako víra v lásku a odevzdání

Z - jako zima na severním pólu

Ž - jako život, kterým jdeme spolu

NIGHTMARE 6

29. srpna 2011 v 21:15 | Kajavine |  -PŘÍBĚHY
Probudí mě ostré sluneční světlo.

Zmateně se posadím a rozhlédnu se. Neležím ve vyhřáté posteli. Kolem mě nejsou stěny mého pokoje.

Zhluboka se nadechnu, všechno se mi vybaví. Poslední dobou se mi vše vybavuje mnohem rychleji než první týdny.Teď, když jsem zjistila, že uvnitř mého těla sídlí ještě někdo další, jako by se náš vztah prohluboval, bariéra mezi námi se ztenčovala.

NOTHING ELSE MATTERS

18. srpna 2011 v 1:07 | Kajavine |  -VIDEA
Zastávám názor, že každý by měl mít písničku, která ho vždy a za všech okolností uklidní a zbaví stresu. Pro mě je tohle Nothing Else Matters od skupiny Metallica. To je pro mě ta nej.


GOTHIC STYL

18. srpna 2011 v 1:02 | Kajavine |  -NAŠE KECY
Často, když je někdy zmíněn pojem gothic styl, většina lidí vůbec netuší, o čem je řeč. A když už se o tom doslechli, tak tyto lidi považují za "divné" a samotářské až šílené. Někteří lidé bohužel soudí druhé bez toho, aby je znali, ale pouze vzhledu - ovšem s takovými lidmi je někdy zbytečné se bavit.

EMO STYL

18. srpna 2011 v 0:45 | Kajavine |  -NAŠE KECY
Takže, původně jsem si chtěla dát tu práci a napsat vlastní názor na EMO styl, kterej je jeden z mých oblíbených. Štvou mě lidi, co se do vyznavačů EMO pořád navážejí, ale - oni ti "vyznavači" si za to mnohdy můžou sami. A snad ještě víc než ti, co uráží, mě štvou EMO pozéři.

Jak už jsem řekla, chtěla jsem si sednout a dát do kupy pořádně dlouhý článek a do něj zahrnout fakta a svůj názor, ale - našla jsem článek, jehož pisatelka očividně má naprosto stejný názor. Ani tam nemusím nic pozměňovat - autorka vyjádřila veškeré moje připomínky. A jelikož bych to líp stejně nenapsala, jednoduše sem cituji. Možná, že až budu mít víc času a víc náladu, napíšu sem opravdu svůj článek, ale jak už jsem řekla - lepší to nebude.


NIGHTMARE 5

18. srpna 2011 v 0:17 | Kajavine |  -PŘÍBĚHY
Omlouvám se, že jste na tenhle díl museli tak dlouho čekat. Nebudu se vymluvat - zkrátka jsem na psaní vůbec neměla náladu, vůbec jsem netušila, jak mám pokračovat. Tak snad se vám bude pátý díl líbit a doufám, že na další už tak dlouho čekat nebudete.
KAJANIS

Máma se ke mně naklonila a dala mi pusu na tvář. "Tak já jdu, zlatíčko. Vrátím se asi v sedm, vždyť víš. Kdybys něco potřebovala, tak mi napiš a já hned přijdu, platí?"

"Jasně, mami, neboj," povzdechla jsem si a doufala, že už konečně půjde. Právě jsme přijeli z nemocnice. Po tom, co jsem se probudila, jsem zjistila, že jsem byla v bezvědomí skoro dva dny, takže jsem už byla vlastně v pořádku. Ještě ten den (bylo teprve ráno, jak jsem zjistila) mě máma odvezla domů. Teď se už ale potřebovala vrátit do práce. A samozřejmě z toho dělala strašnou vědu, jako ze všeho. Chová se, jako bych byla malé děcko. Proboha, vždyť to byl jenom lehký otřes mozku! Naštěstí mi spolkla tu lež o tom, že jsem se vracela z večírku. O své nově objevené diagnóze (tj. rozdvojení osobnosti) jsem jí opravdu říkat nechtěla. Ne, dokud sama trochu nepochopím, co se to se mnou děje.

DARK ARTS

16. srpna 2011 v 1:12 | Kajavine |  -OBRÁZKY
Ach jo... Já tyhle temné obrázky zbožňuju. Jsou tak úžasně morbidní!TEMNÍ ANDĚLÉ

16. srpna 2011 v 1:07 | Kajavine |  -OBRÁZKY