Březen 2011

THREE DAYS GRACE A DALŠÍ SUPER SKUPINY

25. března 2011 v 22:21 | Kajanis |  -VIDEA
Nedávno jsem překvapila spolužáky tím, že se dozvěděli, jakou hudbu poslouchám.Dost je to zaskočilo, což fakt nechápu. to si jako myslej, že v tom černým oblečení, s kouřovým líčením, řetězem u opasku a koženou bundou poslochám nějakej komerční popík? fakt, to nechápu...


Three Days Grace - Pain

Three Days Grace - Break

Three Days Grace - Over and over

Three Days Grace - Time of dying

Three Days Grace - poslední dobou moje nej skupina. Jak s oblibou říkám - tohle je skutečná hudba!

EVANESCENCE - LITHIUM

25. března 2011 v 21:24 | Kajavine |  -VIDEA
Mám novou oblíbenou písěň od Evanescence - Lithium.


NADĚJE V MLZE - KAPITOLA 6.

25. března 2011 v 17:43 | Kajavine |  -PŘÍBĚHY
Konečně se začne něco dít! :-)
KAJANIS
Proklínala jsem svou neopatrnost!

Jak jsem mohla být tak blbá, a seskočit ze stezky? Tady bych měla být opatrná pořád, i když nic nenasvědšuje tomu, že by měla být mlha.

"Daimone, co budeme dělat? Pamatuješ si směr, kterým jsme přijeli?" zeptala jsem se ho nahlas, a asi jsem zněla dost zoufale. Když kolem mě nikdo nebyl, nemusela jsem s ním mluvit telepaticky.

"Nedával jsem v tom běhu pozor," odpověděl mi. "Z čeho máš strach?"

"Z čeho asi!" odsekla jsem naštvaně. "Z toho koně, přece. Někde tu může být, je mlha a noc."

"Porazil bych ho," frknul sebejistě.

Kriticky jsem se ušklíbla. "To sotva. Je to přízrak!"

Už neodpověděl, ale poznala jsem, že se ho to dotklo. Přitom jsem to nemyslela zle.

"Musíme se vrátit k ostatním," polkla jsem. V hlavě mi znělo to, co mi řekla Liv. Vždycky zaútočil na ty, co se šli sami projít v mlze. Jako já. Pochybovala jsem, že by mě Daimon ochránil, i když to byl velký a silný kůň. Jenomže byl smrtelník, kdežto ten přízrak ne.

Pobídla jsem ho do klusu a zavolala na ostatní. A v tu chvíli mi došlo, že mlha pohlcuje zvuky.

Paráda! Představte si, že jste ztracení v noci v hluboké mlze, sami jen s koněm a kolem vás možná pobíhá zabijácký duch koně! Bylo to přímo k zešílení!

PSYCHOTICKÉ OBRÁZKY

25. března 2011 v 16:06 | Kajavine |  -OBRÁZKY

DARK SISTER

21. března 2011 v 23:34 | Kajavine |  -PŘÍBĚHY
Právě jsme publikovaly článek Drak twins, a hned tu byla inspirace na téma "dvojčata".
Sedmnáctiletá Zoey by strašně ráda byla školní hvězda, chtěla by se dokázat bránit proti královně třídy Ashley a především, chtěla by, aby si jí její nejlepší a jediný kámoš Matt konečně všimnul jako někoho jiného, než jenom jako kámošky. Když má možnost přijít na plážový večírek, kde bude i on, neváhá ani chvíli. Ale všechno nabere trochu jiný spád událostí...S povzdechem jsem zaklapla skříňku s učením. Přes rameno jsem si přehodila batoh a rozešla se do učebny. Přitom jsem si odhrnula z tváře rovné černé vlasy a rozhlížela se po spolužácích.

Kolem mě procházely desítky známých tváří, ale já hledala i jednu. Když jsem konečně zahlédla světlou kštici, srdce mi poskočilo radostí a divoce se mi rozbušilo.

Matt šel přímo ke mě, a všechny ostatní převyšoval. V pohledné tváři zářily modré oči, téměř schované blonďatou ofinou. Když ke mě přicházel, usmál se na mě způsobem, ze kterého se mi vždy podlamovala kolena. Pozdravila jsem ho, a snažila se, aby to znělo stejně jako vždycky.

"Ahoj," řekl jen tak ledabyle. Zrudla jsem, a tak jsem sklopila hlavu, a předstírala, že si zároveň čtu něco z mobilu.

Už si nevzpomínám, kdy jsem si začala uvědomovat, že to, co k němu cítím, není jen přátelství. Věděla jsem ale, že mu to nikdy nesmím říct. Byl to vlastně můj jediný opravdový kamarád, a já se bála, abych všechno nezkazila. Opravdu o něj nechci přijít.

Pokračovala jsem do učebny, a on vykročil vedle mě a nadšeně mi vyprávěl o jednom důležitém fotbalovém zápasu, na který se chystá jeho družstvo. Poté, co mě donutil slíbit, že ho přijdu povzbuzovat, řekl: "Ashley pořádá plážový večírek."

SAMAŘINA PÍSEŇ

20. března 2011 v 20:51 | Kajavine |  -VIDEA
Poznáváte?? =)

BLACK ROSE (1. ČÁST)

13. března 2011 v 22:02 | Kajavine |  -PŘÍBĚHY
Příběh je o patnáctileté Rosemary, jejímž největším snem je dostat hlavní roli v Labutím jezeře. Kariéru nadějné baleríny ale krutě překazí strašlivá tragédie... KAJANIS
Zlehounka jako labuť jsem létala po parketu. Zdálo se mi, že já a hudba splýváme v jedno, jako kdybych hudbou byla já sama. Otočka. Výskok s trojitým obratem. A závěrečné mávání křídly.

Udýchaně jsem se postavila. Třásla jsem se, ale spíš než únavou to byla nervozita. Neklidně jsem přešlapovala a cítila, že mi srdce s každou vteřinou zaváhání poroty bije čím dál pomaleji. Strachem jsem zapomněla, jak se dýchá, i když jsem z tance neměla špatný pocit - poznala jsem, že jsem tančila skvěle.

Porota se radila dlouho. Špitali si svoje názory a postřehy. Vedle mě se nervózně ošívaly čtyři další baleríny zhruba v mém věku - další uchazečky, které postoupily do závěrečného konkurzu. Porota měla rozhodnout, která z nás definitivně dostane hlavní roli v Labutím jezeře.